Під Львовом працює зона митного контролю з цілодобовим в’їздом

unnamed
unnamedЛьвів’ян, що “приганяють” авто з-за кордону цікавить швидке та якісне розмитнення. І немає значення: чи то машина для себе, чи для продажу. 

Під Львовом, у с. Зимна Вода, на вул. Городоцька, 16, працює зона митного контролю та митний склад на території комплексу «WEST AUTO HUB».

Чому варто розмитнювати з «WEST AUTO HUB»?   


  1. Це швидко: розмитнення триває 4 год і без посередників.

  2. Доставляйте ТЗ на зону митного контролю у будь-який час: в’їзд 24/7.

  3. За добу можемо пропустити 400 транспортних засобів.


Ви можете самостійно декларувати транспортні засоби або «WEST AUTO HUB» проведе митне оформлення. 

Завдяки налаштованому процесу великий об’єм транспорту не є проблемою для «WEST AUTO HUB», саме тому з нами вигідно працювати дилерам та імпортерам авто.

Розмитнюєте більше 10 машин щодня? У «WEST AUTO HUB Львів», для вас діятимуть спеціальні партнерські умови. 

Ми безкоштовно переміщуватимемо ваші авто від послуги до послуги, коли вас немає на території комплексу: розмитнимо, сертифікуємо та допоможемо під час реєстрації. 

Хочете зробити прорахунок вартості розмитнення? "WEST AUTO HUB Львів" зробить це безкоштовно. Для цього просто зверніться до нашого менеджера і вкажіть: марку, модель авто, рік та місяць випуску, об’єм мотора та його потужність в кіловатах, тип пального.Як розмитнити авто? 

Розмитнити машину можна на фізичну та юридичну особу. Якщо ви хочете розмитнити на фірму, менеджер "WEST AUTO HUB Львів" у цьому вам допоможе. 

Розмитнюєте на фізособу? Тоді вам потрібно оформити попередню декларацію громадян (ПДГ), щоб сповістити митницю, що саме це авто прямуватиме на митне оформлення та про те, що воно оплачене. 

Документи для оформлення ПДГ: 

  • паспорт громадянина України (1, 2 сторінки та сторінка з місцем реєстрації);

  • закордонний паспорт;

  • індивідуальний податковий номер;

  • технічний паспорт на авто;

  • рахунок на авто;

  • квитанція про попередню оплату.


ПДГ дійсна для ввезення в Україну автомобіля протягом 30 днів з дати оформлення. Після закінчення цього терміну пропуск ТЗ на митну територію України за цією ПДГ забороняється, а вона анулюється.Для зручності клієнтів «WEST AUTO HUB» ми створили чат-бот «WAH Services» в «Telegram» для легкого її оформлення.

Сертифікувати та зареєструвати авто можна також у «WEST AUTO HUB Львів».

Хочете розмитнити ТЗ? Клікайте тут.