Під Одесою 13-річного хлопчика віднесло у відкрите море

У передмісті Одеси, ведуться пошуки підлітка, якого віднесло у відкрите море, під час купання.
Як повідомили «УНІАН» у Головному управлінні ДСНС в Одеській області, 7 серпня, о 20:00 год., до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в селі Григорівка, Лиманського району, в акваторії Чорного моря зник хлопчик (2006 р. н.).
Як зазначається, підліток, разом із вітчимом (1966 р. н.), пішли купатися поблизу несанкціонованого пляжу. У цей час їх накрило хвилею й віднесло в Чорне море.
Чоловіка вдалося врятувати прикордонникам, які прийшли на допомогу на катері. Водолази аварійно-рятувального загону спеціального призначення почали пошуки хлопчика.
З цією метою також задіяно катер ПРК-01 «Морської пошуково-рятувальної служби».
varta1.com.ua: Новини

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Мешканець Львівщини намагався завезти до України російську літературу
- Понад 20 загиблих внаслідок ракетної атаки по Сумах: жахливі кадри з місця події (ФОТО/ВІДЕО)
- Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
- Голова Сумської ОВА заявив, що він не організував нагородження військових
Найчитаніше
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Місто на Львівщині попрощається з двома Героями
- Стало відомо, про загибель двох Героїв з однієї громади Львівщини
- На війні загинув 26-річний Герой зі Львівщини Олександр Дячишин
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
Коментарі