Під Полтавою сталися сутички мітингувальників із правоохоронцями, через можливе прибуття евакуйованих із Китаю (відео)

41053_1
41053_1

Евакуйованих українців із китайського Уханя — епіцентру спалаху коронавіру — привезуть на Полтавщину, у медичний центр Національної гвардії України «Нові Санжари».

Про це йдеться на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ. Впродовж 14 днів вони перебуватимуть на території санаторію. Сюди їх привезуть із Харкова, де приземлиться літак. Близько 10:00 год., 20 лютого, він приземлився в Борисполі на дозаправку.

Водночас, із 20:00 год., середи, 19 лютого, біля медцентру «Нові Санжари» під Полтавою зібралося близько сотні місцевих мешканців, протестуючи проти можливого поселення сюди людей, яких евакуюють із Китаю.

«На вході в медцентр »Нові Санжари« зібралися представники новосанжарської громади, обговорюємо можливе заселення санаторію інфікованими коронавірусом громадян України, яких привезли з Китаю. Ніхто точно не знає ситуації. Чутки різні ходять. Народ проти такої затії. Та хто ж той народ слухає...», — розповів місцевий мешканець Микола Яременк "Фактам«.

Мітингувальники бояться, що евакуйовані завезуть в Україну небезпечний коронавірус. За інформацією, яка шириться серед цих людей, літак має приземлитися в аеропорту »Полтава«. Але народ не має наміру пускати пасажирів у звичайний санаторій, який, за їхніми словами, не годиться для ізоляції, можливо, заражених людей.

Зазначимо, що в МВС повідомляли: всі на борту літака здорові та можуть продовжувати політ.

Проте, мешканці Нових Санжар влаштували пікет проти розміщення на карантин евакуйованих українців з Уханя. На місці працюють поліцейські, пригнали БТР. Між місцевими та правоохоронцями почалися зіткнення.

»У Нових Санжарах (Полтавська область) відбуваються сутички місцевих мешканців із поліцією«, — повідомляє »Telegram«-канал »ХС Харків".