Під Ужгородом працівник СБУ на пішохідному переході збив насмерть подружжя: суд виніс йому вирок
Правоохоронця звільнено від тюремного ув'язнення
Працівник СБУ збив подружжя на пішохідному переході під Ужгородом. Від удару 67-річна жінка загинула на місці ДТП, а чоловік отримав важкі травми, від яких помер у лікарні. Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області виніс вирок капітану СБУ і звільнив його від тюремного ув’язнення, натомість правоохоронцю призначили службове обмеження з відрахуванням 20% грошового забезпечення у дохід держави протягом двох років, пише zaxid.net.
У вироку суду йдеться, що співробітник управління СБУ у Закарпатській області Олександр Перевозник, перебуваючи у військовому званні капітан, 17 січня 2023 року вчинив смертельну ДТП поблизу Ужгорода. Він їхав за кермом Volkswagen Golf та у селі Оноківці збив двох людей, які переходили дорогу нерегульованим пішохідним переходом. 67-річна жінка від отриманих травм загинула на місці, її чоловік зазнав важких травм та був доставлений у реанімацію. Від отриманих травм він помер у лікарні.
Обвинувачений Олександр П. уклав угоду про визнання винуватості з прокурором.
Раніше повідомлялося: суд у Львові звільнив від покарання водія вантажівки, який збив насмерть пішохода
Суд визнав правоохоронця винним у вчиненні ДТП, які призвели до загибелі пішохідки та важких травм іншому пішоходу. Олександру П. призначили два роки тюрми з річною забороною керувати транспортними засобами, однак звільнили від тюремного ув’язнення, встановивши йому службове обмеження на той самий строк з відрахуванням 20% грошового забезпечення у дохід держави. На вирок ще може бути подана апеляція.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині сталася ДТП з потерпілими
Патрульні організували обʼїзд через населені пункти Кротошин та Жирівка
У Львові у ДТП постраждали п'ятеро людей (ФОТО)
У ДТП відбулося зіткнення автомобілів Renault Megane та Skoda Octavia
У ДТП на Львівщині загинув 15-річний хлопець
У ДТП від травм неповнолітній загинув на місці події
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщину з російського полону повернувся воїн Андрій Голаєвич
Коментарі