Під виглядом донатів вимагав побори у підприємців: затримано посадовця КМДА (ФОТО)

Посадовець КМДА сказав передати хабар спільнику під виглядом «доната»

Фото поліції Київської області

За підозрою в хабарництві затримали посадовця Київської міської державної адміністрації та його спільника. Про це інформують пресслужби  Київської обласної прокуратури і поліції Київської області.

За даними правоохоронців, вони вимагали гроші від підприємця в обмін на його участь у державній програмі підтримки бізнесу.

За даними правоохоронців, власник підприємства у 2022 році отримав кредит від держави для розвитку бізнесу.

Чоловік закупив товар і зберігав його на складах у Бучі. На початку російського вторгнення склад був знищений. Згодом директор фірми скористався програмою допомоги, за якою певний відсоток від кредиту компенсувала держава.

Дізнавшись про це, посадовець КМДА почав вимагати від підприємця частину коштів із державної компенсації кредиту. У разі відмови регулярно платити йому 20% від суми компенсації, чиновник погрожував вилучити власника підприємства зі списку отримувачів держдопомоги.

Коли власник бізнесу згодився на «пропозицію», працівник КМДА сказав передати хабар через «посередника» під виглядом «доната». Змовників затримали після отримання майже 90 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Фігурантів затримали у порядку ст. 208 КПК України після отримання частини неправомірної вигоди в розмірі майже 90 тисяч гривень.

Фото прокуратури та поліції Київщини

До суду скеровані клопотання про обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена