Під звуки сурми Львів 1 травня попрощається з воїнами Іваном Спірідоновим та Володимиром Білоусом
Об 11:30, буде загальноміська церемонія прощання на площі Ринок
У четвер, 1 травня, Львів попрощається з військовослужбовцями Іваном Спірідоновим та Володимиром Білоусом, які боронили Україну від російських окупантів.
Як повідомили у ЛМР, чин похорону воїнів розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові. Опісля, орієнтовно об 11:30, буде загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.
Івана Спірідонова поховають на Личаківському кладовищі, Володимира Білоуса – на Голосківському кладовищі.
Іван Спірідонов («Чужий») (27.04.1997-24.04.2025) Уродженець села Малокаховка Херсонської області.
Навчався в Малокаховському закладі загальної середньої освіти Каховської міської ради. Згодом здобув спеціальність «агротехнік» у Каховському агротехнічному фаховому коледжі.
Захоплювався футболом, активно брав участь у змаганнях, був палким вболівальником донецького «Шахтаря». Цікавився нумізматикою і дуже любив історію.
Досягнувши 18-річного віку, з власної ініціативи одразу вступив на строкову службу до Національної гвардії України. Повернувшись, підписав контракт з 59-ю окремою мотопіхотною бригадою ім. Якова Гандзюка, в складі якої боронив кордони України і з початком повномасштабного вторгнення. Брав участь в боях за Херсонську, Запорізьку та Донецьку області на посаді головного кулеметника взводу.
Пройшовши реабілітацію після поранення, повернувся на фронт та продовжив боротьбу із загарбниками вже у складі 9-ї окремої бригади безпілотних систем.
За словами рідних, усе своє свідоме життя Іван присвятив захисту України і родини. До своїх обов’язків він ставився з великою сумлінністю і відвагою, «горів» своєю справою. Попри всі поранення, ніколи не чекав повного відновлення, бо єдина ціль, якою він жив, було повернення наших територій і свого дому.
В Івана Спірідонова залишилися дружина, четверо братів і дві сестри.
Володимир Білоус (14.08.1989-28.04.2025) Львів’янин.
Навчався у Ліцеї № 18 Львівської міської ради. Закінчив комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський фаховий коледж культури і мистецтв», згодом здобув вищу освіту у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського. Після завершення навчання проходив строкову службу в лавах військ протиповітряної оборони в Одесі.
Кадровий військовий. Із 2010 року служив у складі 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади. У 2016 році виконував бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції. Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації протягом певного періоду займався рекрутингом.
У вільний час Володимир захоплювався фотографією та музикою – віртуозно грав на корнеті й гітарі. За словами рідних, був винятково відповідальною людиною, яка як ніхто вміла радіти життю.
У Володимира Білоуса залишилися батько, дружина, двоє дітей і сестра.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- росія не має доброї волі, її треба примушувати, - Зеленський
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- У Польщі знайшли мертвою українку із Закарпаття, яку польські поліцейські розшукували кілька днів
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
Коментарі
Низький уклін , подяка та вічна пам'ять відважним Героям України