Підкидав і буцав ногами: у столиці чоловік знущався з цуценя (ВІДЕО)
Його притягнули до відповідальності
У Києві чоловік знущався з собаки. Завдяки небайдужим громадянкам, які не лише зняли відео, а й повідомили до поліції, тварину у недобросовісного господаря вилучили. Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький
«Чи не щодня ми отримуємо повідомлення про знущання та жорстоке поводження над тваринами й деякі з них просто неможливо пояснити.Нещодавно в одному з парків Києва дві дівчини стали очевидицями моторошної картини. Чоловік волок на повідцю цуценя йоркширського тер'єра, періодично підкидуючи та буцаючи його ногами», - розповів правоохоронець.
Заявниці не лише зафільмували цей випадок, а ще й зателефонували на лінію «112».
Патрульні прибули на місце та виявили того самого чоловіка з собакою. Причину своєї агресивної поведінки відносно тварини чоловік пояснити не зміг.
«Ми доставили песика до ветеринарної клініки. Лікарі його оглянули та залишили у медичному закладі для лікування. А жорстокого власника тварини передали слідчим для подальшого з'ясування всіх обставин події. Вдячний громадянкам за звернення та небайдужість. Співпраця поліції та громади робить країну безпечнішою», - додав Олексій Білошицький.
Правоохоронець нагадав, за жорстоке поводження із тваринами відповідно до ст. 299 ККУ, передбачене покарання у вигляді обмеження волі на строк від 1 до 3 років або позбавлення волі на строк від 2 до 3 років з конфіскацією тварини.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Посол Ватикану назвав умови для візиту Папи Лева XIV в Україну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі