Підозра у держзраді: маріупольська медикиня «видала» військовим рф тяжкопоранених українських захисників
Медикині загрожує позбавлення волі на строк 15 років або довічного ув’язнення
Лікарку з Маріуполя підозрюють у передачі інформації російським окупантам про поранених військових ЗСУ.
Про це йдеться у повідомленні прокуратури Донецької області.
«У березні 2022 року, під час окупації міста війська рф захопили будівлі комунального некомерційного підприємства »Обласна лікарня інтенсивного лікування Маріуполя«, де в той час перебували не менше сім українських військових. Аби приховати цей факт від окупантів, персонал медзакладу перевдягнув військових ЗСУ у цивільний одяг», — йдеться у повідомленні прокуратури.
За даними Донецької прокуратури, лікарка-офтальмолог відділення мікрохірургії ока, під час проведення медичного обходу передала військовим рф відомості про перебування тяжкопоранених та хворих військовослужбовців ЗСУ.
«Через дії підозрюваної окупанти взяли вказаних громадян у полон, де вони зазнали фізичних та моральних знущань», — зазначили правоохоронці.
За даними прокуратури, за державну зраду медикині загрожує позбавлення волі на строк 15 років або довічного ув’язнення, з конфіскацією.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі