Підозрюють у хабарі: голову Чернівецької облради випустили під заставу в 10 млн гривень

rweuior
rweuior

Голові Чернівецької обласної ради Іванові Мунтяну, якого підозрюють у вимаганні 400 тис дол та отриманні 180 тис дол хабаря, обрали запобіжний захід у вигляді застави в сумі 10 млн гривень.Таке рішення в четвер, 13 лютого, ухвалив Вищий антикорупційний суд,

«Застосувати запобіжний захід до підозрюваного Мунтяна Івана Миколайовича, 1969 року народження, у вигляді застави у 4760 розмірів прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 10 мільйонів 5 тисяч 520 гривень», — зачитав суддя.

Також суд поклав на керівника облради низку зобов'язань: прибувати на першу вимогу; повідомляти про зміну місця проживання та/або робити; не відлучатися з місця проживання без дозволу; утримуватися від спілкування зі свідками та іншим підозрюваним; здати на зберігання закордонні паспорти і носити електронний браслет.

Крім того, Мунтяну заборонили спілкуватися з іншим підозрюваним (чернівецьким підприємцем Юрієм Кушніром) та свідками у справі.

Застава повинна бути внесена протягом найближчих 5 днів. Термін дії обов’язків, покладених судом, у разі внесення застави визначено на два місяці з моменту внесення застави.

Зазначимо, що НАБУ і САП просили взяти під варту Мунтяна з альтернативою 15 млн гривень застави.