Підприємець на Львівщині «заробляв» на будівельно-ремонтних роботах на культурно-медичному об’єкті

Таким чином бюджету сільської ради було завдано збитків на суму 295 тисяч гривень

ФОТО: ілюстративне

На Львівщині 46-річний підприємець заволодів бюджетними коштами однієї з сільських рад колишнього Турківського району у сумі майже 300 тисяч гривень, виділених для проведення будівельно-ремонтних робіт на культурно-медичному об’єкті. Збитки він в подальшому відшкодував. Збитки він в подальшому відшкодував. Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Львівській області.

За даними правоохоронців, у 2019 році чоловік уклав з однією з сільських рад тодішнього Турківського району договір щодо проведення будівельно-ремонтних робіт на культурно-медичному об’єкті, а також договір про постачання на цей об’єкт меблів та медичного обладнання.

В подальшому підприємець склав та підписав офіційні документи, у які були внесені недостовірні відомості про об’єми виконаних будівельних робіт та використаних матеріалів, а також про меблі та медичне обладнання, частина з яких були поставлені не в повному обсязі, а інша частина – взагалі не постачалась.

Таким чином бюджету сільської ради було завдано збитків на суму 295 тисяч гривень.

Правоохоронці повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України та ч.1, ч.3 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, передбачене санкціями статей - позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Читайте також: у Львові судитимуть екс-директора оборонного підприємства, який привласнив мільйони бюджетних коштів

Досудове розслідування триває, вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. Завдані збитки підприємець відшкодував.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк