Підприємець із Борислава може сісти за грати на вісім років за шахрайство
Обвинувачений заволодів коштами подружжя на загальну суму майже 560 тисяч гривень
На Львівщині судитимуть підприємця, який заволодів коштами на загальну суму більше пів мільйона гривень.
29-річний підприємець із Борислава пообіцяв сімейній парі з Трускавця продати бруківку та організувати виконання робіт з її встановлення. Однак, отримавши кошти, не виконав умов домовленості, і навіть не мав наміру цього робити.
Таким чином обвинувачений заволодів коштами подружжя на загальну суму майже 560 тисяч гривень.
Читайте також: Зустрічайте вже від завтра на вулицях Львова та області мотопатрулі поліції
Слідчі досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч.4 ст.190 (Шахрайство) ККУ, завершили. Обвинувальний акт скерований на розгляд суду. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.
varta1.com.ua: Новини
Зустрічайте вже від завтра на вулицях Львова та області мотопатрулі поліції
Мотопатруль з 23 квітня знову з’явиться на вулицях міст
Ексвикладач ЛНУ Лось, якого звільнили після звинувачень у сексуальних домаганнях, подав до суду, щоб поновитися на роботі
Перше судове засідання призначене на 13 травня 2025 року
У Соснівці під час виселення з лікарняної палати чоловіки вчинили опір поліції і погрожували медперсоналу
Під час моніторингу соціальних мереж поліцейські виявили публікацію, у якій повідомлялось про конфлікт між чоловіками та поліцейським у медзакладі
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі