Підрозділи поліції почали доставляти ухилянтів до ТЦК

Поліція почала отримувати звернення від ТЦК щодо ухилянтів

Поліція отримує звернення від центрів комплектування щодо ухилянтів та доставляють таких людей до ТЦК та СП.

Про це начальник Департаменту превентивної діяльності НПУ підполковник Максим Ахрамєєв повідомив в ефірі "Радіо Свобода"

"Такий механізм врегульовано постановою Кабінету міністрів, де передбачено звернення. Таке звернення надсилається до підрозділів Нацполіції, далі поліцейські вносять інформацію до єдиного обліку інформаційної підсистеми Нацполіції і починають перевірку.

Поліція лише доставляє ухилянтів до найближчого ТЦК та СП з метою з’ясування всіх обставин та складання адміністративного протоколу уповноваженим офіцером ТЦК згідно зі статтею 210 КУпАП".

Якщо людина, щодо якої винесена постанова, може довести поважні причини неприбуття, то адміністративна справа закривається. В іншому ж випадку їй загрожує накладення адміністративного штрафу.

Читайте також: У Хмельницькому після проходження ВЛК чоловік помер у лікарні

«Складається протокол уповноваженим офіцером ТЦК та СП, де зазначається час та місце розгляду справи по суті. І коли особа прибуває, або одразу на місці, виноситься постанова. Якщо особа не з’явилася по повістці з поважних причин, то постановою закривається адміністративна справа. Якщо ж особа не має можливості довести, що вона не з’явилась із важливих причин, то складається постанова про накладення адміністративного штрафу».

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб

Читайте також