Підтримувала війну росії проти України: СБУ затримала на кордоні з Польщею мешканку Луцька
Активно пропагувала за рускій мір за кордоном
Служба безпеки України повідомила про підозру пропагандистці ворожої ідеології з Волині. 32-річну мешканку Луцька, яка займалася російською пропагандою і підтримувала війну Росії проти України, затримали на кордоні з Польщею.
Про це повідомили у пресслужбі СБУ у Волинській області.
Лучанка певний час проживала у Польщі та активно і систематично розповсюджувала звідти у соціальних мережах матеріали, в яких підтримувала вторгнення РФ до України.
Оперативники затримали пропагандистку на території України відразу після перетину нею кордону.
«Слідство встановило, що упродовж березня-травня 2022 року жінка, перебуваючи на території Польщі, поширювала у соцмережах дописи на підтримку російської агресії та антиукраїнські висловлювання, визнаючи при цьому своє захоплення владіміром путіним», — поіфнормували у Волинській обласній прокуратурі.
Жінці, яка виправдовувала війну та захоплювалась Путіним, повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 436-2 Кримінального кодексу України. Суд обрав зловмисниці запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Також вирішується питання про проведення щодо неї судово-психіатричної експертизи.
Їй загрожує покарання за злочин — до 5 років позбавлення волі із конфіскацією майна.
Нагадаємо, раніше на Львівщині СБУ оголосила підозру зрадниці, яка закликала українців здавати позиції ЗСУ російським загарбникам.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
Коментарі