Підтримка від ЄС: рятувальники Львівщини завтра отримають нові автомобілі першої допомоги

ryatuvalnyky
ryatuvalnyky

Завтра, 4 березня, головному управлінню ДСНС України у Львівській області передадуть три автомобілі першої допомоги. Про це інформує пресслужба Львівської облради.
Загальна вартість автомобілів першої допомоги складає понад 9 мільйонів гривень. Їх придбали в рамках проєкту, який реалізує Асоціація «Єврорегіон Карпати — Україна» у партнерстві з регіональними управліннями ДСНС України у Львівській, Івано-Франківській і Закарпатській областях. Фінансову підтримку отримали від Європейського Союзу.


Автомобілі обладнані пожежною драбиною, цистерною для води — 500 літрів, баком для піноутворювача — 20 літрів. Пожежний насос може працювати з максимальною подачею 200 літрів за хвилину. У комплектацію авто також входить аварійно-рятувальне обладнання, зокрема, гідравлічний інструмент, бензоріз, бензопила, медична укладка із необхідними лікарськими засобами.


Ці автомобілі є універсальним спецтранспортом для порятунку людей під час ДТП, гасіння невеликих пожеж та інших небезпечних подій. Загалом, головне управління ДСНС України у Львівській області отримало вже сім автомобілів.varta1.com.ua: Новини