Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим
Захисник служив номером обслуги зенітного артилерійського взводу військової частини А0998.
На Донеччині, захищаючи Україну, загинув військовослужбовець з Львівщини Павло Пагутяк. Довгий час він вважався зниклим безвісти. Про це повідомили у Шептицькій міській раді.
Солдат Павло Пагутяк, 1987 року народження, загинув 11 червня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі міста Часів Яр Донецької області. Він служив номером обслуги зенітного артилерійського взводу військової частини А0998.
«Низький уклін Захиснику, перед яким усі ми в неоплатному боргу. Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким Героя. Розділяємо біль непоправної втрати та схиляємо голову у скорботі!», — зазначили у міській раді.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині чоловік побив дружину та зберігав вдома боєприпаси
Чоловіку загрожує до семи років позбавлення волі.
Двох мешканців Шептицького району затримали за продаж канабісу
Під час обшуків у помешканнях та на робочих місцях фігурантів правоохоронці вилучили канабіс, електронні ваги та інші речові докази.
Увага! У Львові безвісти зник чоловік
При наявності інформції щодо місця перебування чоловіка звертатйтеся за тел. 102 або 0674776278
Найкоментованіше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- На Львівщині викрито злочинну групу з посадовців (ФОТО)
- У Львові зафіксовано влучання шахеда
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
- У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері
Коментарі