Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2023 року вважався безвісти зниклим
Після останнього бойового завдання на Донеччині зв‘язок з Воїном пропав
На щиті повертається загиблий Герой Віталій Пилипонюк. Про це інформує Стрийська міська рада.
Віталій Пилипонюк(14.08.1980-28.12.2023) – солдат, стрілець-помічник гранатометника десантно-штурмового батальйону.
Проживав із сім‘єю у Стрию, навчався у Стрийській школі №10 та в ПТУ №35. Працював в компанії «Лінкс Лабораторії».
Мобілізований у квітні 2023 року. Після останнього бойового завдання на Донеччині зв‘язок з Воїном пропав.
Рік і чотири місяці вважався безвісти зниклим. Дружина не втрачала надії знайти чоловіка серед живих, долучилась до ініціативи «Жити чекаючи», при Стрийському Будинку воїна підтримувала родини безвісти зниклих.
У міськраді висловилми співчуття дружині Тетяні та пасинку Максиму, брату, який зараз на фронті захищає Україну.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі
Прийми, Господи, світлу душу воїна Віталія до Царства Небесного бо нема більшої любові на світі, як віддати життя за ближнього свого!