Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
Тарас Андибур був призваний до лав ЗСУ 4 квітня 2024 року і служив навідником десантно – штурмового батальйону військової частини ЗСУ
Тарас Ярославович Андибур - навідник десантно–штурмового батальйону, військової частини ЗСУ, відданий військовій присязі, загинув на полі бою 23 листопада 2024 року, в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Про це інформує Меденицька селищна рада.
Тарас Андибур був призваний до лав ЗСУ 4 квітня 2024 року і служив навідником десантно – штурмового батальйону військової частини ЗСУ.
Народився Тарас Ярославович 14 лютого 1980 рокув с. Ролів Меденицької громади. Навчався у Ролівській основній школі (Ролівська гімназія). Продовжив навчання у вищому професійному училищі № 19 м. Дрогобича. В подальшому працював на будівельному підприємстві «Добробут ТМ Ромашка».
В загиблого Героя залишились син, два брати і сестра.
Про зустріч загиблого Героя у Меденицькій громаді буде відомо згодом.
varta1.com.ua: Новини
У NYT заявили, що Буданов - ключ до діалогу зі США
Сам Буданов назвав нову посаду "честю та відповідальністю в історичний для України час"
Зеленський назвав кандидата на посаду міністра оборони
Зеленський пропонує призначити першого віцепрем'єра, міністра цифрової трансформації Михайла Федорова новим міністром оборони
У суботу Львів прощається з воїнами Валерієм Рудим, Ігорем Баїком, Іваном Садовим та Анатолієм Дмитрієвим
Чин похорону воїнів Валерія Рудого, Ігоря Баїка, Івана Садового та Анатолія Дмитрієва розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла
Найкоментованіше
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- На трасі «Київ-Чоп» виявили перевізника, який змушував водіїв працювати понад норму
- У Києві чоловік вибіг на лід, що уникнути ТЦК, але випадково провалився у воду
- У Генштабі уточнили, куди відправляють військових, які повернулися із СЗЧ
- Чорна звістка з фронту прилетіла в багатодітну родину на Львівщину: загинув молодий батько трьох дітей
Найчитаніше
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- На трасі «Київ-Чоп» виявили перевізника, який змушував водіїв працювати понад норму
- У Генштабі уточнили, куди відправляють військових, які повернулися із СЗЧ
- Зеленський підписав указ про зміни у військовій службі у ЗСУ
- У Києві чоловік вибіг на лід, що уникнути ТЦК, але випадково провалився у воду
Коментарі