Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який рік вважався безвісти зниклим
Після проведення ДНК-експертизи загибель Івана було підтверджено
На щиті повертається захисник із Домажира — солдат механізованого батальйону військової частини А7028 Середич Іван Васильович (04.01.1999 р.н.). Про це інформує Івано-Франківська селищна рада.
Іван загинув 16 лютого 2025 року під час виконання бойового завдання в н.п. Торецьк Бахмутського району.
Упродовж року Герой вважався безвісти зниклим. Після проведення ДНК-експертизи його загибель було підтверджено.
Іван народився у Рясному-1. Закінчивши місцеву школу №94, вступив до училища №29. Ще змалку прислуговував у церкві. Був дуже добрим і щирим, люблячим чоловіком, батьком, сином. Захисник захоплювався автомобілями та в мирному житті працював на СТО.
У Героя залишилися батьки — Василь Олексійович та Людмила Миронівна, дружина Христина, донька Єва та сестра Марія.
Про чин похорону буде відомо згодом.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі