"Підвищення вартості проїзду в електротранспорті — не законне" — депутати підозрюють «Львівелектротранс» в шахрайстві (фото)

maxresdefault
maxresdefault

Фракція «Українського об’єднання патріотів — УКРОП» у Львівській міській раді виступає проти підвищення цін на проїзд у трамваях та тролейбусах міста. Депутати вважають, що без якісного підвищення рівня сервісу та комфорту добирання, не можливе будь-яке підвищення цін.

Як зазначає укропівець Ігор Зінкевич, чиновники міської ради хочуть за рахунок пасажирів, що сплачують за проїзд, перекрити витрати підприємства на перевезення пільговиків, хоча відшкодування збитків це обов’язок міської ради.

«Через це, наша депутатська фракція звернулась до правоохоронців, тому що дії чиновників підпадають під статтю Кримінального кодексу — шахрайство», — додав Ігор Зінкевич.До того ж, це підвищення цін буде використано автобусними перевізниками, як аргумент для росту тарифів на проїзд в автобусах та маршрутках міста.

«Наші депутати провели ґрунтовний аналіз показників господарської роботи ЛКП «Львівелектротранс» на підставі даних, які викладені у документі «Основні показники роботи міського електротранспорту України за І півріччя 2019 року». Відповідно до цих даних, прибуток підприємства становив у першому півріччі 11,5 мільйонів гривень. За 6 місяців поточного року ЛКП «Львівелектротранс» перевезло 48,5 мільйонів пасажирів, тобто собівартість перевезення 1 пасажира складала 4,441 грн., а отже у тариф 5 гривень була закладена рентабельність трохи більше за 12 %», — наголосив голова фракції Ігор Телішевський.


Як відомо, у Львові планують підвищити тарифи на проїзд у міському електротранспорті до 7 гривень за одноразовий квиток у водія та до 6 гривень — за квиток, куплений з допомогою смартфону.