Пік наступу рф буде після 20 лютого – експерт
путін кидає до кордону ще 100 тис. військових
Угруповання російських військ в Україні може зрости до 400 тисяч окупантів до кінця лютого цього року. Країна-агресорка зараз перекидає до українського кордону ще близько 100 тисяч солдатів.
При цьому половину загальної кількості загарбників окупанти можуть сконцентрувати на Донбасі, зробивши його основним плацдармом для нового масштабного наступу.
Таку думку висловив військовий експерт Роман Світан, інформує «Главред».
«Зараз ще близько 100 тисяч перекидають ближче до кордону, а далі вони своїм ходом підходять до лінії фронту. Тиск йтиме по наростальній, і пік очікується після 20 лютого, у третій декаді місяця. Вони й так заходять щодня по 3 тисячі. Усього угруповання супротивника збільшиться до 400 тисяч», – зазначає експерт.
Ці 400 тисяч окупантів не атакуватимуть на одному напрямку, зазначає Світан. Російське військове командування розкидає їх по усій лінії фронту від Кінбурнської коси до Куп'янська.
Проте половина із загальної кількості, найімовірніше, залишиться саме на Донецькому напрямку, де намагатиметься тиснути на українські війська, вважає експерт.
Роман Світан (4 січня 1964, м. Макіївка Донецької області) – український військовик, полковник запасу, який пройшов через полон у 2014 році, працював радником керівника Донецької ОДА Сергія Тарути. Після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну 24 лютого 2022 року став одним із провідних військових експертів на українських телеканалах та інших медіа.
Як повідомлялося, колишній командувач військами США в Європі, генерал у відставці Бен Годжес скептично ставиться до того, що новий наступ Росії на Україну буде якимось значним.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Хмельниччині безкоштовний адвокат вимагав у клієнта $6 тисяч
У жовтні 2025 року чоловіка призначено безоплатно державним захисником підозрюваного у незаконному переправленні осіб через державний кордон
На Хмельниччині батько продав неповнолітнього сина з метою трудової експлуатації
Він свідомо здійснив передачу своєї неповнолітньої дитини третій особі з метою її подальшого використання для трудової експлуатації
У Луцьку росія знищила термінал Нової пошти
Всі співробітники перебували в укриттях в момент влучання і не постраждали
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщині під час робіт загинув слюсар
Коментарі