Після чотирьох років російського полону додому повертається прикордонник зі Львівщини Ігор Гбур

Львів

Молодший лейтенант із Хирівської громади потрапив до рук окупантів під час оборони «Азовсталі»

У п’ятницю, 15 травня, в межах чергового обміну військовополоненими Україна повернула додому захисника зі Львівщини Ігоря Гбура. Військовослужбовець перебував у ворожому полоні довгі чотири роки. Радісну звістку повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Ігор є мешканцем Хирівської громади, що у Самбірському районі. Молодший лейтенант Ігор Гбур ніс службу у складі Першого прикордонного загону. Разом із побратимами він мужньо тримав оборону Маріуполя та потрапив у російський полон у травні 2022 року під час виходу з території металургійного комбінату «Азовсталь».

Попереду на поверненого захисника чекає курс невідкладної медичної допомоги та тривалий процес реабілітації.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
  2. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
  3. Сокільники збудують власні сучасні очисні споруди та позбудуться інфраструктурної залежності
  4. Мінекономіки ускладнило вимоги для бізнесу щодо бронювань працівників
  5. Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський

Найчитаніше

  1. На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
  2. Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
  3. Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
  4. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
  5. У Тернополі у міському ставі потонула 15-річна дівчина