Після чотирьох років російського полону на Львівщину повернувся воїн Ігор Гбур

Львів Війна

Ігор мужньо боронив Україну у складі Першого прикордонного загону, брав участь в обороні Маріуполя та «Азовсталі»

Сьогодні, 13 червня 2026 року, після довгих чотирьох років полону до рідного дому, до батьківської оселі у Хирові, повернувся захисник — Гбур Ігор Борисович. Про це повідомила Хирівська міська рада територіальної громади.

Ігор мужньо боронив Україну у складі Першого прикордонного загону, брав участь в обороні Маріуполя та «Азовсталі», а 16 травня 2022 року потрапив у ворожий полон. Довгі роки випробувань, очікування, надії та віри нарешті завершилися поверненням додому.

Сьогодні Хирівська громада з хвилюванням, сльозами радості та щирими обіймами зустріла свого Героя.

"Ця зустріч стала символом незламності українського духу, сили віри та любові, яка долає будь-які відстані й випробування, а також величезного Божого дару! Дякуємо тобі, Господи!

Вітаємо Ігоря на рідній землі! Дякуємо за мужність, стійкість, відданість Україні та незламну силу духу.

Нехай попереду будуть лише мирні дні, тепло рідного дому, підтримка близьких і заслужений спокій." - йдеться у повідомленні.



varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
  2. В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
  3. Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
  4. Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
  5. З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка

Найчитаніше

  1. З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
  2. У суботу на Львівщину повертається загиблий Герой Михайло Орищин
  3. На війні загинув Герой зі Львівщини Володимир Ошуст
  4. Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
  5. У Львівській області сталася ДТП