Після розголосу у медіа звільнили з військової служби жителя села Сасів, незаконно мобілізованого на Львівщині
Проводиться службове розслідування щодо посадових осіб Золочівського районного ТЦК для встановлення причин незаконного призову
Прокуратура відновила порушені права громадянина, незаконно призваного на військову службу на Львівщині.
Як повідомили в Офісі Генпрокурора України, прокурори Львівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону забезпечили відновлення конституційних прав громадянина України – жителя Львівщини, якого незаконно призвали на військову службу попри наявність законних підстав для відстрочки.
Після публікації в медіа про випадок у селі Сасів на Львівщині прокурори оперативно відреагували на повідомлення про чоловіка з інвалідністю, який залишився без догляду після мобілізації свого єдиного сина. Інформація підтвердилась: чоловіка дійсно було призвано на службу з порушенням вимог закону, оскільки на його утриманні перебував батько – особа з інвалідністю І групи, а інших родичів, здатних здійснювати догляд, не було, інформує прокуратура.
Завдяки злагодженим діям прокурорів, командування військової частини та місцевих органів влади питання про звільнення чоловіка з військової служби за сімейними обставинами було вирішено у найкоротші строки. Крім того, прокуратура ініціювала службове розслідування щодо посадових осіб Золочівського районного ТЦК та СП для встановлення причин та умов незаконного призову.
Читайте також: На Львівщині ТЦК мобілізував єдиного сина, який доглядав за лежачим батьком
За його результатами на тимчасово виконуючого обов’язки керівника складено адміністративний протокол за перевищення службових повноважень військовою службовою особою (ч. 2 ст. 172-14 КУпАП). Матеріали скеровано до суду для розгляду.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
- У США заявили, що ядерні погрози Росії є ознакою невпевненості та слабкості
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Лукашенко зустрівся з представниками Зеленського
- Уряд виділив майже 7 млрд грн на підтримку зарплат освітян та соцпрацівників
Найчитаніше
- Трагедія на Закарпатті: син раптово помер під час констатації смерті матері
- У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
- У ДТП на Львівщині загинув 19-річний водій автомобіля
- У ЄС перша країна закриває двері для українських чоловіків
- На Львівщині в озері потонула 17-річна дівчина
Коментарі
Зробіть розголос ще моєї справи, мого чоловіка і доглядальника забрали ТЦК, я інвалід 2ї групи!
У мого чоловіка мама має 1-групу, потребує постійного догляду. Крім чоловіка нема кому доглядати. У відстрочці відмовили, вимагали акт про догляд. Добре, що соцслужби швидко той акт надали, інакше була б схожа ситуація.