Після перевірки поліції, чоловік прикинувся хворим (ФОТО)
Патрульні виявили в перехожого різні таблетки, ймовірно наркотичного походження. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львівської області.
Вчора вдень, під час патрулювання на вулиці Богдана Хмельницького, патрульні побачили підозрілого чоловіка, який різко змінив напрямок руху, коли побачив службовий автомобіль поліції. Його наздогнали та зупинили.
Під час спілкування з інспекторами чоловік дуже сильно хвилювався. Його попросили показати, що він має при собі, проте чоловік відмовився.
Тоді чоловіку провели поверхневу перевірку, у ході якої за поясом патрульні виявили таблетки різних кольорів (28 таблеток в поліетиленовому пакеті, 7 таблеток в блістері під назвою «Димедрол», та ще одну таблетку рожевого кольору).
На місце викликали слідчо-оперативну групу. Після цього чоловік почав вдавати, що йому стало погано, і ліг на землю.
Патрульні викликали бригаду швидкої медичної допомоги, проте коли вона прибула, він відмовився від госпіталізації.
Експерти вилучили таблетки на експертизу, а 38-річного мешканця Львова доправили до Личаківського відділу поліції.
varta1.com.ua: Новини
3 листопада в Україні прийде різке та суттєве похолодання (КАРТА)
В деяких регіонах прогнозують заморозки
На Закарпатті в оздоровчому комплексі втопився 4-річний хлопчик
Нещасний випадок
Керівники обласних прокуратур масово звільняються з посад
6 обласних керівників
Найкоментованіше
- У ЦПД РНБО розповіли, хто стоїть за підривами ТЦК
- Львівщина попрощається з 21-річним Героєм
- У Мережі з'явилися кадри моменту вибуху, який стався у львівському готелі (ВІДЕО)
- Війна росії проти України не буде завершена в найближчі місяці
- На Львівщині тривають пошуки чоловіка, який зник безвісти ще 8 січня (ФОТО)
Найчитаніше
- Померла українка, яка важко захворіла після того, як невдало чхнула
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2024 року
- Внаслідок удару по Полтаві загинув воїн зі Львівщини разом з дружиною
- У Мережі з'явилися кадри моменту вибуху, який стався у львівському готелі (ВІДЕО)
- У понеділок поховають двох Героїв зі Львова: Володимира Ганущака та Юрія Шляпнікова (ФОТО)
Коментарі