Після потужної «бавовни» в Макіївці, росіяни вийшли на мітинги із закликами до помсти (ФОТО, ВІДЕО)

Жінка командира у дорогій шубі закликала вмирати за путіна

Скріншот відео

У російській Самарі пройшов пам’ятний мітинг присвячений знищеним мобілізованим солдатам російської армії, які дислокувалися в ПТУ 19 в окупованій Макіївці, повідомляє «Главком».

На заході виступила дружина командувача другої гвардійської армії Центрального округу Катерина Колотовкіна. Жінка командира у дорогій шубі закликала й далі вмирати за Путіна. Вона закликала не до миру, а навпаки до помсти. Виступаючи перед родичами загиблих заявила, що «весь захід згуртувався, щоб знищити наших дітей».

 «Три дні не спить Самара. Ні ми, ні наші чоловіки не хотіли війни, але весь Захід згуртувався проти нас, щоб нас знищити... Я попросила чоловіка помститися», – заявила вона.

Місцеві мешканці, які живуть неподалік, бідкалися, що їм не відповідають їхні знайомі, які були там, а інші заявили, що звідти досі вивозили трупи і їх близько 500. Однак деякі місцеві пишуть, що ліквідованих окупантів близько 600.

Водночас радник мера Маріуполя Петро Андрющенко зауважив, що серед ліквідованих могли бути рідні мобілізованих. «У Маріуполі купа військових росіян притягнули дружин та родини на Новий рік. Настільки масово, що це було візуально помітно. Немає сумніву, що в Макіївці була та сама тенденція. Якщо дійсно ЗСУ раптом влучно перервали новорічну вечірку р*сні, то там до втрат особового складу щонайменше треба додавати втрати родин офіцерів та командирів», – написав Андрющенко у Telegram.

«У Самарі, Тольятті та інших містах регіону росіяни вийшли на мітинги, щоб вшанувати пам'ять своїх воїнів, які загинули внаслідок влучання ракети по базі рашистів у тимчасово окупованій Макіївці Донецької області. Відомо, що на базі проживали військові із Самарської області», зазначає «Главком».

Як повідомлялося, у новорічну ніч в Донецькій області було знищено близько 400 російських окупантів, ще близько 300 - поранено. Удару було завдано по скупченню мобілізованих в тимчасово окупованій Макіївці. Мобілізованих росіян розташували у будівлі профтехучилища №19 (вулиця Кремлівська, 48).

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також