Після ремонту, відкрито міст на трасі «Тернопіль – Львів – Рава-Руська» (ФОТО)

Рух для транспортну повноцінно відновлено

На Тернопільщині відкрили рух відремонтованим мостом на трасі міжнародного значення. Йдеться про аварійний міст через річку Східна Стрипа на трасі М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська. Про це повідомляє пресслужба Мінвідновлення.

«36-метрова споруда була в аварійному стані: опори була тріснуті, зруйнувалися прогонові балки, арматура була значно пошкоджена корозією. У разі виникнення надзвичайної ситуації рух на дорозі міжнародного значення був би заблокований», - зазначили в міністерстві.

Фото: Мінвідновлення

На ремонт мосту в червні спрямували залишок коштів, виділених Європейським інвестиційним банком торік.

На мосту були проведені такі будівельні роботи:

  • відновлено монолітно-розподільчу плиту;
  • підсилено опори та частково ригелі;
  • зроблено систему водовідведення;
  • нанесено гідроізоляцію та два шари асфальтобетонного покриття;
  • влаштовані тротуари обабіч мосту;
  • зроблено нове огородження;
  • нанесено розмітку та встановлені дорожні знаки.

Відремонтований міст перевірили на якість та надійність, а також відповідність сучасним будівельним нормам. За результатами випробувань, спеціалісти дали дозвіл на рух відремонтованим мостом. 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Львівського письменника, який став на захист професора Лося, виключили з Українського ПЕН
  2. Звільнений після полону воїн власноруч зняв свій портрет встановлений на центральній алеї у місті Тлумач (ФОТО)
  3. Стало відомо про загибель Героя з Львівщини, який два роки вважався зниклим безвісти
  4. У США дали пояснення заяви Трампа про "закінчення війни в Україні за 24 години"
  5. У Львові узаконили книжковий ринок біля пам'ятника Федоровичу, але заборонили там торгувати російською літературою

Найчитаніше

  1. Звільнений після полону воїн власноруч зняв свій портрет встановлений на центральній алеї у місті Тлумач (ФОТО)
  2. Стало відомо про загибель Героя з Львівщини, який два роки вважався зниклим безвісти
  3. Жителів громади на Львівщині просять не пити воду з урочища на території памʼятки природи "Стежка Івана Франка"
  4. Під час захисту України від окупантів загинув 28-річний Герой з Львівщини
  5. Увага! Держава пропонує грошову винагороду за знайдені трупи диких кабанів – Львівська ОДА