Після важкого поранення перестало битися серце керівниці пресслужби ДСНС Дніпропетровщини
Євгенія Дудка потрапила під обстріл на місці ліквідації наслідків ворожого удару
Сьогодні, 7 березня, перестало битися серце відважної молодої дівчини, майора служби цивільного захисту, керівниці пресслужби Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Евгенії Дудки.
Як повідомляє ДСНС України, «Женя померла від ускладнень після поранень, отриманих 10 квітня 2022 року».
«У цей трагічний для нас день янгольське військо стало сильнішим: віримо, що відтепер наша сестра оберігатиме своїх колег з небес», зазначається у повідомленні.
Читайте також: під час ворожих ракетних обстрілів, яких зазнало місто Дніпро, було поранено п’ятьох рятувальників. Серед них найбільше постраждала начальниця Відділу зв’язківки із ЗМІ та роботи з громадськістю Євгенія Дудка.
«Ще 10-го квітня 2022 року разом із колегами Євгенія потрапила під обстріл на місці ліквідації наслідків ворожого удару. Її поранення було найважчим. До цього часу вона виборювала життя», зазначили у ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Хмельниччині безкоштовний адвокат вимагав у клієнта $6 тисяч
У жовтні 2025 року чоловіка призначено безоплатно державним захисником підозрюваного у незаконному переправленні осіб через державний кордон
На Хмельниччині батько продав неповнолітнього сина з метою трудової експлуатації
Він свідомо здійснив передачу своєї неповнолітньої дитини третій особі з метою її подальшого використання для трудової експлуатації
У Луцьку росія знищила термінал Нової пошти
Всі співробітники перебували в укриттях в момент влучання і не постраждали
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі