Після відео з коштовним “луком” та аксесуарами інспекторку Львівської митниці звільнили з роботи

Пізніше жінка заявила, що годинник Cartier – копія, а сумка Louis Vuitton – стара колекція

ФОТО: скриншот з відео

Нагадаємо, головна державна інспекторка укправління адміністративно-господарської діяльності Львівської митниці Львівської митниці Юлія Дрига засвітилася у відео відомого блогера Ніколаса Карми (справжнє ім’я — Микола Бучак), який розпитує у перехожих скільки коштує їх образ, однак втрапила у скандал.  Інспекторка митниці похизувалася своїм образом, загальна вартість якого — 8 тис. доларів, і це вдвічі більше її зарплатні, вказаної у декларації за минулий рік. У відео інспекторка сказала, що працює «трошки на себе, а трошки на державу». Однак, після цього, Юлію Дригу звільнили з роботи.

Зокрема, на відео вона розповіла Ніколасу Кармі, що її капелюх від українського дизайнера Руслана Багінського коштує 18 тис. грн. Повідок її собачки на кличку Gucci від однойменного бренду вартує 200 доларів. Також Юлія похвалилася сумкою Louis Vuitton за 1500 доларів, чоботами Hermes за 800 доларів та годинником Cartier за 5000 доларів.

На запитання блогера, чим вона займається, інспекторка відповіла, що працює «трошки на себе, трошки на державу».

Згодом блогер Ніколас Карма видалив це відео. А інспекторку Львівської митниці Юлію Дригу звільнили з роботи. Цю інформацію у коментарі Tvoemisto.tv підтвердили у Львівській митниці і зазначили, що це "за згодою обох сторін».

Журналісту Тарасу Середичу Юлія Дрига повідомила, що на митниці вона працює з серпня 2023-го року та ще не встигла адаптуватися до роботи.

А годинник Cartier – копія, сумка Louis Vuitton – стара колекція, але оригінал, яка була куплена давно за гроші від бізнесу. На запитання журналіста: «що з того всього, що назвали на відео є оригіналом»? Дівчина відповіла – «нічого!».

Зазначимо, згідно з декларацією Юлії Дриги її доходи за 2023 рік становлять близько 180 тис. грн. 

Водночас у декларації за 2023 рік Юлія Дрига вказала 136 тис. грн зарплати на митниці, 3 тис. доларів готівки та 41 тис. грн отриманих від приватної підприємиці, а також частку 50% у власності квартири у Львові. Доходи тепер вже колишнього чоловіка Олексія Дриги, який працює інспектором-кінологом Львівської митниці, в декларації вона не зазначила.

 

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також