Після затримання чиновника Львівської міськради на хабарі, працівників перевірять на “профпридатність”

У ЛМР розпочинають кадровий аудит управління охорони історичного середовища

Фото: drymba.com

Управління персоналом Львівської міської ради разом з сектором доброчесності розпочинають кадровий аудит управління охорони історичного середовища. Таке рішення міський голова Львова озвучив сьогодні під час апаратної наради, інформує ЛМР.

«Всі мають пройти перевірку на придатність до роботи в органах місцевого самоврядування. Якщо люди не відповідають займаним посадам, то їх слід замінити. Бо речі, що відбулися напередодні, – це ганьба для команди міської ради», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Як пояснила керівниця управління персоналом Лілія Савич, працівники її підрозділу проведуть перевірку кадрових процесів. Також йдеться про співбесіди з кожним із працівників управління охорони історичного середовища, до яких долучатимуть фахівців сектору доброчесності.

«Зважаючи на ситуацію, що вже є другий підтверджений відповідними органами випадок корупції, ми змушені провести перевірку рівня компентенцій усіх працівників та працівниць управління охорони історичного середовища. Залежно від результатів, які ми отримаємо, будемо застосовувати відповідні санкції”, - пояснила Лілія Савич.

Водночас вона зауважила, що та частина команди управління охорони історичного середовища, яка є професійна і яка не може бути звинувачена в неетичних діях, продовжуватиме виконувати свої посадові обов’язки.

Як повідомлялося, у Львові затримано чиновника ЛМР.

«Нагадаємо, що в вівторок у Львові правоохоронні органи затримали працівника міського управління охорони історичного середовища за підозрою в отриманні неправомірної вигоди. Львівська міська рада максимально сприятиме в розслідуванні і дякує фахівцям Управління СБУ у Львівській області за роботу», зазначається у повідомленні ЛМР.varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також