Піцерія у Львові скасувала у суді штраф за порушення карантину вихідного дня
Галицький районний суд Львова відмовився штрафувати «Celentano Ristorante» у центрі Львова, який приймав відвідувачів під час карантину вихідного дня. Відповідне рішення суд прийняв 30 листопада. Про це йдеться у матеріалі «ZAXID.NET».
У суботу, 14 листопада, у перший день карантину вихідного дня, ресторан обслуговував відвідувачів, не зважаючи на обмеження уряду. Однак у заклад прийшли поліцейські та склали на адміністраторку протокол через порушення карантину. Засновник мережі піцерій «Celentano» Марк Зархін розповідав виданню, що цей заклад став першим у місті, на який склали протокол за порушення карантину вихідного дня.
Як вказано у постанові Галицького райсуду Львова, поліцейські склали протокол на адміністраторку закладу. Вона не прийшла на судове засідання, однак надіслала свої письмові пояснення. Адміністраторка заявила, що вона є найманою працівницею та не може визначати час роботи закладу, а також, що адмінпротокол щодо неї складений з порушеннями. Тому вона просила суд закрити справу.
Цю справу розглядав суддя Олег Юрків. Він зазначив, що у складеному протоколі, не вказано, яку саме статтю закону «Про захист населення від інфекційних хвороб» порушила адміністраторка. Також у документі немає даних про свідків правопорушення, їхніх письмових пояснень, відсутні також будь-які інші докази (фото, відео правопорушення).
Також суддя погоджується з поясненнями адміністраторки, що вона є найманою працівницею, а не власницею закладу, тому згідно ст. 44-3 КУпАП вона не є суб’єктом цього правопорушення. Їй загрожувало від 17 до 34 тис грн штрафу.
Дослідивши матеріали справи, суддя Олег Юрків закрив провадження у справі через відсутність складу адмінправопорушення. На постанову суду ще може бути подана апеляція.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі