Півтора десятка чоловіків переховувалися в готелях Закарпаття (ФОТО)
І це лише ті, кого перевірили
Учора військовослужбовці Чопського загону виявили в Ужгородському районі п’ятнадцятеро чоловіків призовного віку, які, найвірогідніше, переховувалися в готелях прикордоння від мобілізації. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.
Перевірки здійснювали спільні наряди у складі офіцерів оперативно-розшукових підрозділів загону, дільничних інспекторів відділів прикордонної служби та представників Великоберезнянського і Ужгородського районного територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.
Дев’ятьох ймовірних ухилянтів правоохоронці виявили у ході перевірки готелів у межах ділянки відповідальності відділу «Великий Березний».
Ще шестеро перебували у готелі в районі міста Чоп.
Усі п’ятнадцятеро — чоловіки, віком від 22 до 43 років, вихідці з південних та східних областей України. Представник військового комісаріат виявленим вручив повістки для постановки на військовий облік.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові стався теракт, є загиблі та постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)
- Заступниця керівника ОП закликає обмежити Telegram
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- Володимир Зеленський зізнався, що перші два роки війни провів у бункері
Найчитаніше
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- На трасі М-30 зупинили вантажівку з фальшивими номерами
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
Коментарі