«Плакав і кричав: як я повернуся додому?»: угорська авіакомпанія примусово зняла з рейсу українського ветерана-інваліда

Жахливий випадок

Фото ілюстративне

В ізраїльському аеропорту Тель-Авіва примусово висадили з літака українського ветерана, який втратив ногу на війні. Це зробили працівники угорської авіакомпанії Wizz Air. Відео було оприлюднено в соціальних мережах.

Після інциденту вони пояснили ситуацію та публічно попросили вибачення на офіційній сторінці. За словами компанії, український військовий не міг сидіти на своєму місці через протез кінцівки.

Він розповів, що втратив ногу на війні та летить до своєї родини в Україну.

«Він плакав і кричав: »Як я потраплю додому?".

Показав стюардесі рюкзак, в якому були подарунки для рідних", – повідомили в авіакомпанії.

Під час рейсу чоловік простояв у кутку літака півтори години. Згодом впав і пошкодив руки.

Екіпаж літака заявив, що він поводився неадекватно, і тому був змушений покинути рейс. «Ми приносимо вибачення за викликане невдоволення щодо ситуації з пасажиром на нашому нещодавньому рейсі з Тель-Авіва до Варшави. Безпека є нашим пріоритетом номер один, тому екіпаж відповідальний за те, щоб усі пасажири були готові до перельоту або ж мали супровід для допомоги», – заявили після інциденту у Wizz Air.

Вони додали, що якщо працівники компанії помітять, що хтось з пасажирів має певні захворювання, які можуть спричинити їм шкоду під час подорожі, то зобов’язані відмовити їм у посадці до пункту призначення.

«У цьому випадку це було важке, але необхідне рішення, прийняте з огляду на безпеку пасажира. Йому надали воду, і місце, щоб очікувати на допомогу персоналу аеропорту», – також наголосили в Wizz Air.

Читайте також: українець здивував польських прикордонників своїм паспортом

Вони зазначили, що шкодують про цей інцидент і розслідують його обставини

@mbbddk

Он плакал и орал «как я вернусь домой?» он показал стюардессе рукзак в котором были исключительно подарки для его семьи которая наерняка его долго ждала. Прости рандомный мужчина из самолета. Ты герой.

♬ оригинальный звук - hhhwvix

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена