Платіжна система «PayPal» на ринку України: як користуватися і що це таке

Переваги «PayPal» системи, яка тепер працює в Україні

Від 17 березня 2022 року платіжна система «PayPal» відкрила усі свої функції для користувачів з України. Громадяни нашої держави можуть повноцінно користуватися популярною електронною платіжною системою. Що таке «PayPal», реєстрація і інструкція з користування розповіли в матеріалі «ТСН.ua».

Платіжна система «PayPal»: що це?

Платформа онлайн-переказів «PayPal» — найбільша у світі. Вона обслуговує понад 200 країн та працює з 25 валютами. За допомогою PayPal користувачі можуть робити покупку на «Ebay», «Amazon» та в будь-якому іншому інтернет-магазині в роздрібного продавця. Також ця електронна платіжна система дозволяє здійснювати швидкі грошові перекази між рахунками «PayPal» чи банківськими рахунками, які підтримуються платформою, у всьому світі.

Переваги «PayPal» з точки зору безпеки

Ще одна перевага «PayPal» у тому, що це один з найнадійніших та найбезпечніших способів переказувати гроші в Інтернеті. Всі дані користувача повністю захищені та зашифровані. А програма захисту покупців схожа до тієї, яку використовують у кредитних картках.

Звичайно, використовуючи «PayPal» для покупок в Інтернеті, необхідно вживати всіх запобіжних заходів, щоб захистити себе та свої фінанси. Не забувайте про захищені паролі та двофакторну автентифікацію. Прив’язуючи до рахунку «PayPal» кредитну картку, не забудьте відімкнути миттєві перекази. Так ви зможете забезпечити собі додатковий захист.

Як зареєструватися у «PayPal»

«PayPal» реєстрація та відправлення платежів — абсолютно безкоштовні послуги. Щоб зареєструватися необхідно пройти кілька простих кроків:

  1. зайти на сайт «PayPal» або завантажити застосунок «PayPal» (в «AppStore» чи «Google Play»);
  2. натиснути кнопку «Sign Up»;
  3. після цього ви потрапите на сторінку, де вам запропонують ввести номер мобільного телефону, щоб отримати код;
  4. зачекайте смс-повідомлення з кодом і введіть його, щоб підтвердити номер телефону;
  5. ви потрапите на сторінку, де потрібно буде ввести свої дані: країна проживання, електронна пошта, пароль і підтвердження паролю.

Коли ваша «PayPal» реєстрація пройшла успішно, ви можете додати до свого рахунку на платформі банківську карту. Зверніть увагу, що на карті мають бути кошти, адже «PayPal» повинен перевірити її шляхом блокування 1 долара (в валюті карти). Не хвилюйтеся, гроші будуть повернуті відразу після перевірки. Зазвичай це займає не більше 1 хвилини, а то й швидше.

Якщо ваша банківська карта була відхилена на «PayPal», перевірте електронну пошту, яку ви вказували під час реєстрації. Потрібно знайти лист через «PayPal», щоб активувати свій рахунок на платформі. Ви відразу потрапите на сайт «PayPal», де потрібно буде ввести пароль для підтвердження активації.

Що робити, якщо посилання в листі не працює? Не хвилюйтеся, є ще один спосіб підтвердити свою електронну адресу та активувати рахунок. Ввійдіть в акаунт «PayPal», знайдіть вкладку «Список завдань» та знайдіть кнопку «Підтвердити адресу електронну пошти». Коли відкриється наступна сторінка, виберіть «Натисніть це посилання, якщо ця кнопка в тілі електронного листа». Зачекайте, поки на електронну пошту не прийде код підтвердження та введіть його у форму, що з’явилася.

Як користуватися PayPal в Україні

«PayPal» дозволяє швидко та надійно оплачувати в Інтернеті покупки, а також перераховувати гроші на інші рахунки «PayPal» чи на банківські карти.

Я хочу відправити гроші другу чи родичу за допомогою «PayPal»

Дуже часто платформа «PayPal» використовується саме для надсилання коштів друзям, родичам, знайомим. Особливо, якщо ви живете за кордоном та хочете допомогти своїм рідним. Процес переказування грошей простий та займає менше однієї хвилини. А кошти можна відправити як зі свого ПК, так і зі смартфону.

Інструкція, щоб відправити гроші через застосунок «PayPal»:

Відкриваєте застосунок «PayPal» (якщо ви раніше ним не користувалися, потрібно завантажити та увійти в свій акаунт).

  • Натискаєте кнопку «Надіслати».
  • Вводите ім’я та електронну адресу (або номер телефону) одержувача, настискаєте «Далі».
  • Вводите суму, яку хочете відіслати, натискаєте «Далі».
  • Вибираєте спосіб оплати і натискаєте «Далі».
  • Обов’язково перевіряєте інформацію, натискаєте кнопку «Надіслати зараз».
  • Інструкція, щоб відправити кошти на сайті «PayPal»:
  • Увійдіть на сайт «PayPal» та натисніть кнопку «Надіслати та подати запит».
  • Вводите електронну адресу (номер телефону) одержувача, натискаєте «Далі».
  • Обираєте пункт «Надіслати другові» та вводите суму, натискаєте «Продовжити».
  • Обов’язково перевіряєте інформацію, натискаєте кнопку «Надіслати гроші зараз».

Я хочу оплатити товар в Інтернеті, як це зробити?

Коли ви робите покупки в Інтернеті, часто в інтернет-магазині можна побачити, що він підтримує такий спосіб оплати як «PayPal». Якщо така можливість є, потрібно натиснути кнопку «Оплата за допомогою «PayPal»», ввести електронну адресу та пароль, які ви використовували при реєстрації в цій системі платежів та натиснути «Увійти».

Потрібно підтвердити покупку та операцію списання коштів з карти або рахунку.

Чи можна скасувати платіж в PayPal, якщо була допущена помилка?

Тут все залежить від того, чи має одержувач рахунок PayPal чи ні. Якщо ви відправили кошти на рахунок в системі ПейПел, вони перераховуються миттєво, а тому назад їх отримати неможливо. Ви можете лише попросити іншу сторону надіслати переказ з тією ж сумою грошей.

Якщо у одержувача немає рахунку PayPal, гроші будуть знаходитися в невизначенному стані, поки він його не створить. В таком випадку ви можете скасувати платіж.

Отримати кошти на PayPal. Яким чином?

Запитати гроші на отримання або отримати переказ в PayPal також дуже просто. Насправді ви не повинні нічого робити - лише зареєструватися в системі та підв'язати банківську карту або рахунок. Коли вам прийдуть кошти, ви отримаєте сповіщення на електронну пошту.

Щоб подати запит на переказ, потрібно зайти в розділ «Перекази» та натиснути кнопку «Запит».

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Найкоментованіше

  1. Українців штрафуватимуть та судитимуть за зберігання дров: детальніше про ухвалений Радою закон
  2. На Закарпатті СБУ та Нацпол затримали заступника комбрига та керівника РТЦК (ФОТО)
  3. Автівки виставляли на продаж: БЕБ на Львівщині викрило БФ, який завіз 130 автомобілів під виглядом гуманітарної допомоги (ФОТО)
  4. У страшній ДТП загинув воїн зі Львівщини
  5. Живим коридором, навколішки на Львівщині зустрічали "на щиті" загиблого на Курщині морського піхотинця (ФОТО)

Найчитаніше

  1. Українців штрафуватимуть та судитимуть за зберігання дров: детальніше про ухвалений Радою закон
  2. На Закарпатті СБУ та Нацпол затримали заступника комбрига та керівника РТЦК (ФОТО)
  3. На Львівщині водій маршрутки може сісти за грати на 10 років (ФОТО)
  4. Українських туристів, які збираються до Єгипту, попереджають про ризики для життя
  5. Живим коридором, навколішки на Львівщині зустрічали "на щиті" загиблого на Курщині морського піхотинця (ФОТО)