Поблизу Львова у ДТП постраждала дитина (ФОТО)
Поліцейські встановлюють обставини події
У Рудному, що поблизу Львова внаслідок автомобіль скоїв наїзд на дитину-велосипедиста. Відповідно семирічний хлопчик отримав травми. Про це 25 травня повідомили у прес-службі поліції Львівської області.
Автопригода сталася 24 травня, близько 18.10, у селищі Рудне Львівського району.
«Водій автомобіля «Nissan Almera», 59-річний житель одного з сіл району, здійснив наїзд на велосипедиста, семирічного місцевого мешканця. Внаслідок ДТП хлопчик отримав тілесні ушкодження та був доставлений у лікарню», - йдеться у повідомленні.
Читайте також: мотопатруль затримав львів’янина, який «гасав» містом на мотоциклі, який перебуває у міжнародному розшуку
За фактом слідчі відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №2 відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.
Правоохоронці встановлюють обставини події.
Додамо, що максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
varta1.com.ua: Новини
Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
- У поліції Львівщини уточнили деталі ДТП зі швидкою, якою кермував водій у стані сп'яніння
- В Івано-Франківській області світло буде чотири-п’ять годин протягом доби
- Уряд підвищив виплати для членів сімей загиблих та зниклих безвісти військових
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
- У Повітряних силах уточнили, скільки цілей збили сили ППО
Коментарі