Поблизу України росія формує нове ударне угруповання — ГУР
Наразі планують до середини серпня сформувати новий корпус

Росії не вдалося реалізувати свої плани прихованої мобілізації та створення 16 добровольчих батальйонів. Стрілецькі підрозділи мали бути розгорнуті майже в кожному регіоні РФ, тому зараз формують нове ударне угруповання поблизу України.
Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.
Добровольчі батальйони сформували абияк, тож наразі планують до середини серпня сформувати новий корпус.
“За підтвердженими даними, на середину липня було сформовано 8 батальйонів. Це не достатньо для РФ. Ці батальйони формувалися абияк. До їх складу набирали будь-кого. Тому для ведення бойових дій, росія прийняла рішення формувати третій окремий армійський корпус. Зараз він проходить формування в західному військовому окрузі для того, щоб його уже як об’єднання застосовувати проти України”, — розповів представник ГУР МО України Вадим Скібіцький.
Також Вадим Скібіцький заявив про катастрофічну неукомплектованість бойових підрозділів окупаційних військ РФ офіцерськими кадрами. За його словами, вищий командний ешелон російської армії не виконав тих завдань, які перед ним ставили в лютому та березні щодо окупації України, та був зміщений. Також відчутно неукомплектована середня командна ланка окупаційних підрозділів.
“За інформацією, яку воєнна розвідка України отримує з різних джерел, зокрема і з радіоперехоплень, ми бачимо, що нестача офіцерських кадрів просто катастрофічна. Вони у своїх розмовах говорять, що в підрозділах або взагалі немає офіцерів, а якщо і є, то їх ніхто не знає й не бачить. І цю проблему ми бачимо при формуванні цього ж третього армійського корпусу та інших підрозділів, які формує росія”, — каже Вадим Скібіцький.
Для того, щоб забезпечити наявність у підрозділах командирів нижньої ланки, окупанти вимушені присвоювати звання молодшого лейтенанта сержантському складу.
Нагадаємо, Миколаїв обстріляли касетними снарядами.
varta1.com.ua: Новини

Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта

Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців

Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Польщі за скоєння зухвалого злочину оголосили в розшук 26-річного українця (ФОТО)
- Дивом усі вижили: на Закарпатті потяг протаранив та протягнув авто близько 11 метрів (ФОТО/ВІДЕО)
- У центрі Львова чоловік вимагав припинити виконання Гімну України
- на росії заявили, що "Львів - чудове китайське місто"
- Після збитого на смерть лося, у Львові встановлять знаки про появу диких тварин
Найчитаніше
- Зустрілися несподівано в автобусі: з російського полону повернулися рідні брати
- З російського полону повернувся молодий воїн зі Львівщини
- Додому повернувся ще один захисник з Львівщини, який з 2022 року вважався зниклим безвісти (ВІДЕО)
- З російського полону повернулися восьмеро жителів однієї громади Львівщини
- На Тернопільщині брат і сестра померли вдома і пролежали мертвими у будинку кілька місяців (ФОТО)
Коментарі