Поблизу кордону зі Словаччиною затримали п’ятьох ухилянтів та їхнього переправника
Чоловіки заплатили до 8 тисяч доларів, аби незаконно виїхати до Словаччини. Одному дозволили розрахуватись після втечі
На Закарпатті біля міста Перечин прикордонники Чопського загону зупинили легковик, в якому до кордону їхала група чоловіків. У салоні авто перебували п’ятеро українців віком від 22 до 40 років — жителі Харківської, Донецької та Закарпатської областей. Про це повідомили у Держприкордонслужбі.
23-річний водій виявився організатором переправлення. За даними оперативників, він зв’язався з потенційними «клієнтами» через соцмережі та знайомих. Ухилянти мали заплатити за переправлення від 5 до 8 тисяч доларів. Загалом за перевезення зловмисник планував заробити близько 29 тисяч доларів. Одному з чоловіків організатор дозволив розрахуватись частинами — уже після перетину кордону.
Затримання провели неподалік села Новоселиця. Спершу пасажири пояснювали, що прямують до Сваляви на відпочинок. Однак під час опитування визнали справжню мету — нелегальний виїзд за кордон.
Чоловіків доставили у підрозділ Держприкордонслужби для оформлення протоколів за спробу незаконного перетину кордону (ч.2 ст.204-1 КУпАП). А водія затримали як організатора схеми. Йому вже повідомили про підозру за ч.3 ст.332 КК України — незаконне переправлення осіб через державний кордон.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- ЛМР пропонує помірковане коригування тарифів у громадському транспорті Львова
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- На Львівщину з російського полону повернувся воїн Андрій Голаєвич
Коментарі