Поблизу Львова сталася ДТП: причина — нетверезий за кермом (фото, відео) ОНОВЛЕНО
Вчора, 20 листопада, о 19:00 год., на об’їзній Львова, перед поворотом до с. Скнилів (район Майоли та ТЦ «Три слони») трапилася ДТП, з участю трьох машин. Аварія спричинила ускладнення у русі, бо розтягнулася на всі дорожні смуги. На місці події побував кореспондент ГО «Варта 1» Володимир Садовий.
За словами свідків, ДТП спричинив нетверезий водій легковика, що не справився з керуванням та вилетів на зустрічну смугу, де і здійснив зіткнення з автомобілем «Volkswagen» і зачепив третього автоучасника дорожнього руху.
На місці події відпрацювали правоохоронці, слідчі з ДТП. Загиблих, внаслідок дорожнього інциденту, немає. Тілесні травми отримав водій-порушник: його, з переломом ноги та розбитою головою, забрала швидка медична допомога. Також, є неуточнені дані, що постраждав пасажир авто «Volkswagen», якого теж ушпиталили.
Відділ комунікації поліції Львівської області уточнює: на Львівщині, внаслідок зіткнення трьох автомобілів, травмовані двоє водіїв.
Дорожньо-транспортна пригода сталася на автодорозі «Західний обхід міста Львова» у Пустомитівському районі.
Зіткнулись автомобілі «ЗАЗ Славута», яким керував 38-річний мешканець Пустомитівського району, «Фіат», за кермом якого перебувала 38-річна львів’янка, та «Фольксваген Пасат», під керуванням 37-річного мешканця Пустомитівського району.
Внаслідок зіткнення, тілесні ушкодження отримали водії «Славути» та «Фольксвагена». Наразі, правоохоронці з’ясовують обставини ДТП, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
[gallery type=«thumbnails» link=«file» ids=«90685,90686,90687,90688,90689,90690,90691,90692,90693»]
https://www.youtube.com/watch?v=urYsoJlvWXM&feature=share&fbclid=IwAR1VwZjEYt73G-PRAaph7dbrE2-_vHYFWNHWaDtFHUvZNNEzsecKOSVR1Jg
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі