Поблизу Львова збудують найбільший у Західній Україні логістичний центр PORT

Screenshot-2
Screenshot-2

На Львівщині, на території Давидівської ОТГ, в селі Пасіки-Зубрицькі відбулася презентація та урочисте закладання іменних цеглинок нового логістичного центру PORT, який сприятиме розвитку торгівлі з країнами ЄС, наповненню бюджету ОТГ та створенню 1000 нових робочих місць.

У селі Пасіки-Зубрицькі, біля вулиці Зеленої, що на околиці Львова збудують логістичний хаб.

Площа території становить 8,08 га., площа складських, адміністративних та торгових приміщень 42 000 м2.

До кінця 2022 року логістичний центр буде зданий в експлуатацію, проте перша черга будівництва буде здана в четвертому кварталі 2021 року.

Масштабний інфраструктурний об'єкт складатиметься з 36 900 м2 складських, 2600 м2 торгових і 1400 м2 адміністративних приміщень.

«Будiвництво такого масштабного логістичного центру для Львівщини має дві важливі складові – внутрішню та зовнішню. Завдяки створенню хабу область отримає 1000 робочих місць, а наш бізнесмени хороший інноваційний термінал для пожвавлення торгiвлi з краïнами Європейського Союзу, з якими Львівщина має хороші партнерські стосунки.» сказав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Складський комплекс PORT зручно розташовується неподалік від обласного центру і поруч з основними транспортними артеріями, які сполучають Львів з іншими містами України та прикордонними містами ЄС.

[gallery link=«file» ids=«293699,293697,293695,293696,293694,293693,293692,293691,293690,293689,293688»]

PORT має зручну бізнес-модель при котрій власник купує приміщення на стадії будівництва та має можливість гнучкого вибору, адаптації під себе та зміни наповнення.
«Ми з нашими партнерами створюємо у Львові один з найбільших в Західній Україні логістичних центрів, якого потребує наша прикордонна область, а за великим рахунком уся країна. А тому готові інвестувати в цей масштабний проєкт сотні мільйонів гривень», - розповів один з інвесторів будівництва, співвласник компанії «Регно Італія Уа» Роман Городечний.

Особливістю комплексу є те, що інвестори будують не великий склад, а простір для життя і бізнесу, з сучасним продуманим дизайном, інфраструктурою та комплексним вирішенням низки побутових питань.
«Ми наповнюємо простір життям! І для нас краса – як окрема функція будь-якого продукту. У цих словах вся філософія бізнесу нашої компанії, а тому ми збудуємо кращий в Україні логістичний центр PORT, з неординарними та оригінальними фасадами, з продуманою інфраструктурою, в якому буде зручно вести бізнес і комфортно працювати команді», розповів один з інвесторів, засновник  компанії з девелопменту та управління нерухомістю Alterra Group Дмитро Ковальчук.

Alterra Group залишається управляючою компанією по завершенню реалізації проекту, після повного завершення комплексу компанія буде повністю керувати та організовувати роботу PORT.

На території логістичного центру будуть торгові зали, адміністративні будівлі, офіси представницького класу, кав’ярні та зона відпочинку із озером.
«Для нашої Давидівської ОТГ логістичний центр об’єкт дуже привабливий. Адже з огляду на переваги, які дала місцевим громадам децентралізація і адміністративна реформа бюджет ОТГ отримає чималі надходження з оренди землі, податку на нерухомість, податків з доходів фізичних осіб, що тут працюватимуть», наголосив голова Давидівської ОТГ Володимир Керницький.

Компанія Alterra Group працює на українському ринку нерухомості з 2016 року. Основний профіль діяльності управлінням комерційною нерухомістю. З 2019 року компанія розвиває новий напрямок-девелоперський. У портфелі компанії 36 об'єктів нерухомості, 420 орендарів та більше 137 500 м² в управлінні.

Regno компанія-імпортер, заснована у 2014 році, займається імпортом та дистрибуцією алкогольних напоїв, сирiв, молочної продукції та делікатесів з понад 10 країн світу.