Поблизу Рівного на смерть збили пішохода

Потерпілого госпіталізували, але він помер менш ніж через добу після аварії

Біля Рівного 73-річного пішохода збив автомобіль, коли той стояв на краю дороги з велосипедом.

Про це повідомила поліція Рівненської області.

Автопригода сталася 4 грудня близько 16:30 на трасі Городище-Рівне-Старокостянтинів поблизу села Кругле. 

Слідчий встановив, що 37-річний житель Рівного керував автомобілем “Москвич” і допустив наїзд на 73-річного рівнянина. Чоловік стояв на краю проїзної частини з велосипедом у руках.



Внаслідок ДТП чоловік отримав політравму. Його госпіталізували до лікарні, де лікарі проводили реанімаційні заходи. Попри зусилля медиків, потерпілий помер менш ніж через добу після аварії.

Огляд показав, що керманич легковика був тверезим. За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого, слідчий розпочав досудове розслідування.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю