Побиття українця у Парижі: нападникам висунули обвинувачення, п’ятьох взяли під варту

1
1


У Парижі дев’ятьом ймовірним причетним до жорстокого побиття українського підлітка Юрія висунули обвинувачення, включаючи замах на вбивство. Про це повідомляють «Franceinform», з посиланням на джерела в суді.

П’ятьох хлопців взяли під варту. Ще четверо підлітків зараз під контролем правоохоронців. Загалом за цією справою затримали 12 людей: одинадцять підлітків, віком 15–17 років та одного 18-річного юнака. Більшість з них живе в містечку Ванв, що біля Парижа. Ще трьох затриманих відпустили без висунення обвинувачення.

Обвинувачення оголосили за замах і співучасть у замаху, участь у злочинній банді й вчинення злочинів, пов’язаних з крадіжками.

Нагадаємо, 15 січня, у Парижі група невідомих жорстоко побила 14-річного українця Юрія. Підлітка шпиталізували з численними травмами черепа і пізніше ввели у штучну кому. Мати Юрія Наталя Крученик-Фаргат розповідала нам, що хлопець послизнувся, після чого невідомі почали його бити залізними предметами, а коли приїхала швидка допомога, усі втекли.


Лікарі почали виводити хлопця з коми. У ній він був тиждень. У хлопця виявили травму голови з декількома серйозними переломами, гематому між мозком і черепом, контузію головного мозку, а також перелом носа, пальця та кілька синців.

У четвер, 28 січня, прокуратура Парижа затримала вісьмох неповнолітніх та одного повнолітнього у межах розслідування побиття українця. Попередньо у поліції заявили, що Юрій став жертвою помсти представників місцевої банди після того, як  днями раніше побили підлітка з їхнього рідного міста Ванв.


varta1.com.ua: Новини