Податкова зупинила перевірки бізнесу

До завершення воєнного стану

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Державна податкова служба зупинила проведення документальних, фактичних та камеральних перевірок бізнесу.

Про це повідомляється на  сайті відомства.

Наказом Державної податкової служби України від 24 лютого 2022 року № 243-о встановлено простій у роботі Державної податкової служби України та її територіальних органах.

Зупинено проведення документальних, фактичних та камеральних перевірок, що були розпочаті до 24 лютого 2022 року та не були завершеними, на період по останній день календарного місяця (включно) у якому завершиться дія воєнного стану, введеного Указом. Таке зупинення перериває термін проведення перевірки та не потребує прийняття будь-яких додаткових рішень контролюючим органом.

Документальні, фактичні та камеральні перевірки, які мали розпочатися у період з 24 лютого 2022 року та та не були розпочаті, переносяться на період по останній день календарного місяця (включно) у якому завершиться дія воєнного стану, введеного Указом.

Перебіг термінів, встановлених ст. 86 та ст. 56 Податкового кодексу України, зупинено на період по останній календарний день місяця (включно), у якому завершиться дія воєнного стану, введеного Указом.

Читайте також