Подавали підроблені документи: на митниці виявили спроби шахрайства з незареєстрованими авто
Працівники Львівської митниці ДФС виявили чотири випадки, коли громадяни подавали до митного контролю документи на автомобілі, які ніколи не були зареєстровані в європейських країнах.
Зокрема автомобіль марки «RENAULT TRAFIC», згідно з поданими документами, був зареєстрований в Іспанії, а три автомобілі «MAN» — в Австрії, пише прес-служба ДФС у Львівській області.
Однак, на підставі відповідей від європейських країн на запити митних органів України ці автомобілі ніколи не були зареєстровані в цих країнах, свідоцтв про реєстрацію на них уповноважені органи не видавали, тому можна припустити, що вони є підробленими.
В усіх випадках складено протоколи про порушення митних правил. Справи буде скеровано до суду.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі