Подоляк розповів, у якому випадку окупанти самі підуть з Криму
Він вважає, що переламний момент у війні в Україні відбудеться, коли ЗСУ звільнять Луганськ і Донецьк
Українське командування вважає Херсонський напрямок одним з ключових у нинішньому контрнаступі Збройних сил.
Переламний момент у війні росії проти України відбудеться, коли ЗСУ деокупують Луганськ і Донецьк. Коли це трапиться, росіяни самі підуть з Криму.
Про це повідомив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі російського телеканалу «Дощ».
«Деблокада Херсона дозволить розраховувати на певні дії з блокування коридору в Крим — ну і, відповідно, з проведення спеціальних операцій вже в Криму. Вони опрацьовуються, ми зараз цим займаємося», — сказав Подоляк.
Він також назвав важливим Луганський напрямок.
Подоляк вважає, що переламний момент у війні в Україні відбудеться, коли ЗСУ звільнять Луганськ і Донецьк.
«Криму як такого як оборонного вузла немає. Як тільки падає Донецьк і Луганськ — з Криму всі йдуть», — сказав він.
Подоляк зазначив, що мирні переговори між Україною і росією можуть початися тільки після успішних територіальних досягнень нашої країни. Тоді Україна виставить свої ультимативні, дуже жорсткі вимоги.
«Я думаю, до цього часу відбудеться деяке оновлення політичної еліти в російській федерації, і я думаю, що ці вимоги будуть шокуючими для росії», — сказав Подоляк.
Нагадаємо, у Міноборони озвучили нову умову для переговорів з росією.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі