Подробиці ворожого полону: російські окупанти намагаються вибити брехливу провокативну інформацію про керівників полку «Азов» (відео)

Фото: скріншот з відео

Російські окупанти намагаються вибити брехливу провокативну інформацію про керівників полку «Азов», які були на «Азовсталі» — командира Дениса Прокопенка «Редіса» та його заступника Святослава Паламара «Калину».

Про це в сьогодні, 6 липня, розповів боєць «Азову» з позивним «Торк», який повернувся з російського полону.

«Вони вчепилися, буквально, у двох-трьох людей та казали, що їм потрібна інформація на «Редіса», «Тавра» та «Калину»», — сказав боєць.

За його словами, до українських захисників у полоні окупантів приходили пропагандисти та представники сепаратистських ЗМІ, котрі ставили провокативні запитання. Зокрема, заявляли, що українські захисники нападали на російських загарбників, але українські бійці відповідали, що перебували у себе вдома — у Маріуполі та тримали оборону свого дому.

Російські військові  напідпитку били українських бійців і вимагали брехливу інформацію про керівників «Азову», котрі перебували на «Азовсталі».

Боєць розповів, що окупанти усвідомили, що російська розвідка не впоралася, адже запевняла, що українські захисники здадуться, особливо у наближених до росії містах, зокрема Харкові.

Звільнений з полону боєць також розповів, що у російському полоні між собою українські бійці майже не спілкувалися: «Можна було лише у вбиральню із охоронцем».

За плітками в окупації, «Редіса» та «Калину» перевезли у росію, в московський СІЗО «Лефортово».

Нагадаємо, 29 червня, у рамках найбільшого з 24 лютого обміну полоненими Україна повернула 144 військових, з яких 95 захисників «Азовсталі».

Читайте також