«Подути у листочок»: у лікарні на Львівщині особливим способом освідчують водіїв на стан сп’яніння

Цікавий спосіб

Фото ілюстративне

На Львівщині чоловіка доправили до лікарні для перевірки на стан алкогольного сп’яніння та заставили «подути у листочок». Про це пише «LVIV.MEDIA», посилаючись на матеріали справи № 944/2944/22.

Так, у Новояворівській лікарні лікар перевірив стан алкогольного сп’яніння у водія особливим методом.

Медик попросив чоловіка: «Подути у скручений у трубку аркуш паперу після чого понюхав листок та надав висновок».

Інцидент стався ще 10 липня цього року в Новояворівську.

Зазначається, що поліцейські зупинили водія на автомобілі «Volkswagen» та запідозрили, що він перебуває в стані алкогольного сп’яніння.

Його доставили до Новояворівської лікарні, де йому запропонували пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою приладу «Драгер». Своєю чергою він пояснив, що не бачить підстав проходити огляд, оскільки не керував автомобілем.

«До нього підійшов черговий лікар, який скрутив аркуш паперу в трубку та в грубій формі зобов`язав його туди дихнути, після чого він дихнув. Тоді черговий лікар понюхав листок, який скрутив у трубку, та сказав, що він перебуває в стані алкогольного сп’яніння», — йдеться у постанові суду.

У висновку лікар написав, що водій відмовився від продування пристрою «Драгер» та за клінічними ознаками перебував у стані алкогольного сп’яніння. Також особливий метод лікаря перевірки на сп’яніння підтверджує відеозапис, долучений до матеріалів справи.

Як повідомлялося раніше, суд виніс вирок жінці, яка підтримувала путіна і війну в Україні.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена