На Львівщині 37-річного стрільця засудили до довічного ув’язнення
Суд виніс вирок 37-річному чоловіку, який застрелив фермерів, пограбував їх та місяць переховувався від поліції
Прокурори Львівської обласної прокуратури довели у суді вину 37-річного жителя Радехівщини, який восени 2024 року скоїв жорстоке подвійне вбивство. Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.
Криваві події почалися наприкінці вересня 2024 року, коли зловмисник вкрав у односельця мисливську рушницю, набої та військове спорядження. Вже на початку жовтня він прийшов до будинку подружжя поблизу селища Лопатин. Чоловік холоднокровно застрелив 48-річну жінку на кухні, а потім на подвір'ї вбив її 51-річного чоловіка, який саме повернувся додому.
Після розправи вбивця забрав гроші у різних валютах, продукти та алкоголь, після чого втік на автомобілі загиблих. Тіла наступного ранку виявив зять подружжя. Зловмисник місяць переховувався у лісах та на території Волинської області. Під час затримання у листопаді він намагався накласти на себе руки, проте медики його врятували.
Суд визнав чоловіка винним в умисному вбивстві, крадіжці та незаконному заволодінні транспортом. Згідно з рішенням суду, чоловік проведе решту життя за ґратами з конфіскацією всього майна.
До набрання вироком законної сили засуджений перебуватиме під вартою
varta1.com.ua: Новини
У Золочеві через куріння ледь не загинув чоловік
Рятувальники врятували пенсіонера та три сусідні будівлі від масштабної пожежі
У Львівській області 300 гектарів комунальної землі незаконно передали в оренду
Землю незаконно передали в оренду для обслуговування приміщення, яке у тисячу разів менше за саму ділянку
У Львові через задимлення у квартирі госпіталізували 86-річну жінку
Потерпілу госпіталізували до Львівської обласної клінічної лікарні з попереднім діагнозом - отруєння продуктами горіння
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
- Сьогодні стелиться остання земна дорога для сімох загиблих на війні військовослужбовців з Львівщини
Коментарі