Покинув частину, щоб помиритися із дружиною: суд у Львові покарав військового

Через два роки добровільно сам з’явився до слідчого

ФОТО: ілюстративне

У Львові суд покарав військового за те, що чоловік покинув військову частину. Йому призначено 6 місяців арешту.

Про це пише LVIV.MEDIA.

Зазначається, що солдат, який служив за контрактом, 6 липня 2020 року покинув військову частину та ухилявся від несення військової служби до 2 серпня 2022 року.

У судовому засіданні чоловік пояснив, що він покинув військову частину і поїхав додому, щоб помиритися з дружиною, з якою він посварився. Втім, у нього не вийшло порозумітися з дружиною і вони розлучилися.

Надалі він не повернувся до військової частини, та залишився вдома. Про своє місцезнаходження безпосередніх командирів до відома не ставив, дозволу залишити військову частину не просив.

Через два роки, 2 серпня 2022 року, він зрозумів протиправність своїх дій та добровільно з’явився до слідчого. Чоловік про вчинене шкодує, розуміє, що зробив неправильно у скоєному розкаявся та просив суворо не карати.

Суд врахував те, що чоловік має позитивну характеристику за місцем проживання, наявність статусу учасника бойових дій та учать в проведенні АТО у 2014-2015 роках та малолітню дитину. Також він висловив бажання продовжувати військову службу.

Суд вирішив визнати чоловіка винним у залишенні військової частини та призначив покарання у виді арешту строком на 6 місяців. Покарання чоловік буде відбувати у гауптвахті.

Раніше повідомлялося, у Львові судили прихильника «русского міра».

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк