Поляк намагався вивезти з України лемурів та екзотичних птахів
Викрито спробу незаконного перевезення екзотичних тварин у Польщу
Через кордон намагались провезти екзотичних тварин з України.
Про це повідомила пресслужба ДСПУ.
У мікроавтобусі, що прямував у Польщу, були виявлені лемури та птахи. Водій транспортного засобу, громадянин Польщі, не зміг надати необхідні документи на перевезення цих тварин.
Читайте також: "З цим великі проблеми", - Жорін розповів, як поліпшити ситуацію з мобілізацією
Крім того, чоловік спробував вирішити ситуацію хабарем у розмірі 1900 доларів США та 100 євро, запропонувавши їх прикордоннику. Проте військовослужбовець відмовився від хабаря, попередивши про кримінальну відповідальність.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі