Поліцейські Львівщини вшанували пам’ять дітей, які загинули в Україні під час війни (ФОТО)
У Червонограді разом з педагогами та учнями провели акцію на вшанування загиблих діток
Станом на сьогодні, 2 травня, від початку російського вторгнення в Україні загинуло 219 дітей, ще 405 діток отримали поранення.
У Львівській області, ювенальні поліцейські Червоноградського районного відділу поліції спільно із педагогами та учнями однієї з місцевих шкіл та за сприяння Народного дому провели акцію, присвячену пам’яті діток, життя яких забрала російська збройна агресія.
Про це повідомляє поліція Львівської області.
Учасники акції принесли та поклали на центральні площі Червонограда іграшки — для тих, хто вже ніколи ними не побавиться. Плюшеві ведмедики, рожеві зайчики, різнокольорові слоненята на асфальті стали жахливим нагадуванням про сотні обірваних дитячих життів.
Присутні також запалили свічки та вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх маленьких українців, життя яких забрала ця війна.
Акція відбулася у поминальні дні, які в українській традиції припадають на другий тиждень після Пасхи. На жаль, в Україні досі залишається чимало окупованих міст та сіл, де родичі не можуть відвідати могили своїх близьких, у тому числі дітей.
Фото: Поліція Львівської області
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У центрі Львова 20-річний молодик побив перехожого до тяжкого стану
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі