Поліцейські Прикарпаття встановили молодиків, які били літніх людей на вулиці (ВІДЕО)
Жахливі кадри оприлюднили у мережі, на них відреагувала поліція
![](/uploads/media/d7/bf/d7bf29c0114b10f4f3f5abe41ceede3a_w1600.jpg)
Поліцейські Прикарпаття встановили молодиків, які били літніх людей на вулиці. Про це повідомили у прес-службі поліції Івано-Франківської області.
Поліцейські встановили двох осіб причетних до вчинення правопорушень.
«Під час моніторингу соціальних мереж, поліцейські виявили відео, на якому невідомі особи вчиняють протиправні дії до мешканців Івано-Франківська, зокрема літніх людей. Група молодиків наносили своїм жертвам тілесні ушкодження та застосовували балончик сльозогінного дії. Слідчі Івано-Франківського РУПу розпочали кримінальні провадження за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до семи років», - повідомил у поліції.
Правоохоронці встановили двох молодиків причетних до вчинення правопорушень. Один з учасників хуліганства, 16-річний хлопець, разом із своїми законними представниками уже доставлений до місцевого управління поліції, де дає визнавальні пояснення.
Йому уже оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство) та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.
Також поліцейські встановлюють місцезнаходження другого фігуранта та особу третього.
«З’ясовано, що учасником жодних молодіжних рухів затриманий не є, а його батько - чинний військовий ЗСУ, доброволець. Також поліцейські уже встановили одну з осіб потерпілих, яка підтвердила факти викладені на відео, та встановлюють особи інших потерпілих.
Процесуальне керівництво у кримінальних провадженях здійснює окружна прокуратура міста Івано-Франківська. Слідчі дії тривають», - додали у поліції
Відео з побиттями людей, які оприлюднили у мережі
У Івано-Франківську з’явилися в мережі шокуючі відео - молодики били людей та знімали це на відео. Про це інфорували у соцмережах.
Обласна поліція одразу розпочала кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.
«В рамках кримінального провадження правоохоронці перевіряють викладену в мережі інформацію щодо побиття пересічних людей, встановлюють потерпілих осіб та всіх причетних до хуліганських дій. Слідчі дії тривають», - додали в поліції Івано-Франківської області.
![](/uploads/media/98/a7/98a761e4421619120fab7577d52e9d00_w640.jpg)
На фронті загинув депутат, боєць ССО Назар Соколовський
Вічна пам'ять
![](/uploads/media/32/9y/329yz09f8bd9e4443fb5b56591841424_w960.jpg)
В Польщі водій авто виїхав на тротуар: є постраждалі, серед них і українці
Трагедія сталася в самому центрі Щецина
![](/uploads/media/2a/c4/2ac4949c53c4ce1c0d588eb77c275fa4_w640.jpg)
Суд покарав водія «BMW», який в’їхав у дорожній знак та дерево у Львові
Яке покарання він отримав